گارانتی ها

گارانتی اصالت محصول

سیوا گلد تمام محصولات خود را از جهت اصل بودن کالا ضمانت می کند.

 

پشتیبانی24 ساعته

تیم پشتیبانی سیواگلد به همراه کارشناسان در تمام طول هفته و 24 ساعت شبانه روز از طریق واتس اپ و اینستاگرام آماده پاسخگویی به سوالات شما و پیگیری سفارشات شما هستند.

پرداخت در محل

یکی از مهم ترین خدماتی که سیواگلد به مشتریان خود می دهد و از آنجایی که طی سال ها کار و تلاش در این زمینه توانسته اعتماد مشتریان خود را بدست بیاورد و از طرفی هم مشتریان وفادار به خود را دارد بر آن شده است که برای این دسته از مشتریان و حتی کاربران جدید خدمت پرداخت و تسویه درب منزل (آدرس درج شده) را به آن ها ارائه دهد. برای پرداخت در محل افرادی که ساکن تهران هستند شرایط به شرح زیر است:

1.اگر خرید یا سفارش آن ها زیر 2 میلیون تومان باشد

2.اگر دومین خرید آن ها از سیواگلد باشد

این دو دسته افراد مشمول پرداخت در محل می باشند به این صورت که هنگام تحویل و بررسی محصول مورد نظرشان تسویه درب منزل صورت می گیرد.اما قابل ذکر است که پرداخت 30 درصد بیعانه تحت هر شرایطی از ابتدای سفارش محصول باید انجام بگیرد.

ارسال رایگان به تمام کشور

در صورتی که محصول ارسالی درب منزل نباشد و پرداخت در محل صورت نگیرد، تمام کالاهای ارسالی سیواگلد به تمام نقاط کشور از طریق پست پیشتاز همراه با بیمه اداره پست به صورت رایگان انجام می شود.بنابراین شما مشتریان عزیز لازم به پرداخت هیچ هزینه ای جهت ارسال محصول خود ندارید.

 

تعمیرات و آبکاری

این نوید را به شما می دهیم که تمام محصولاتی که از سیواگلد خریداری شده است تا یک سال تعمیر و آبکاری به صورت رایگان صورت می گیرد. در صورت هرگونه تعمیر یا تعویض رنگ و آبکاری بدون پرداخت هزینه این کار برای شما صورت می گیرد.

سوال خود را بپرسین
بستن
مقایسه