فرآیند خرید

سیواگلد با دو رویکرد خرید طلا یا سفارش و ساخت طلا در خدمت شما کاربران قرارا دارد. بنابراین محصولات ما روی سایت به دو دسته تحویل فوری و سفارش تقسیم می شود.

منظور از روز کاری از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به جز تعطیلات رسمی در ایران است.

محصول اماده و تحویل فوری

در صورتی که روی سایت، محصولات آماده ما را با برچسب تحویل فوری انتخاب کنید ظرف 24 ساعت همان محصول با همان مشخصات درج شده برای آدرس شما ارسال خواهد شد.

محصول سفارشی

1.در صورت انتخاب محصول آماده با برچسب تحویل فوری اما با کمی تغییر طبق سلیقه شما و یا نبود سایز شما وارد مرحله سفارش می شود.در این هنگام وقتی روی دکمه ساخت سفارشی در قسمت بالا سمت چپ کلیک کنید صفحه سفارش محصول برای شما باز می شود و می توانید با وارد کردن کد محصول آماده و پر کردن موارد خواسته شده ،توضیحات تکمیلی سفارش خود را ثبت کنید و بعد از 3 روز کاری تا یک هفته (بستگی به کارشما دارد) برای آدرس درج شده شما ارسال می شود.

2.از دیگر محصولات ما روی تصویر محصول برچسب سفارشی دارد به این معنی است که محصول در انبار موجود نیست و باید منحصرا برای شما ساخته شود بنابراین با انتخاب موارد خواسته شده و در صورت لزوم نوشتن توضیحات تکمیلی با زدن روی دکمه ثبت سفارش ، سفارش شما با پرداخت بیعانه (30 درصد مبلغ) برای ما ثبت می شود. در این صورت ظرف مدت 3 تا 7 روز کاری برای شما ارسال می گردد.

3.یکی دیگر از روش های سفارش بر مبنای طرح درخواستی شما صورت می گیرد.یعنی شما ما با ارسال عکس واضح از نمونه یا طرح موردنظرتان می توانید صفر تا صد کار را به ما بسپارید.برای این کار کافیست در صفحه اول سایت در منو روی طلاتو بساز کلیک کنید سپس فرم خواسته شده را پر کرده و عکس مد نظرتان را بارگذاری و سفارش خود را ثبت کنید.بعد از ثبت تا تماس کارشناسان ما با شما، محصول شما بعد از 3 تا 7 روز کاری ارسال خواهد شد.

ثبت سفارش

کاربران هنگام ثبت سفارش و خرید باید دقت لازم را داشته باشند زیرا تمام این مراحل به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می شود بنابراین امکان تغییر یا صدور فاکتور مجدد وجود ندارد.

در صورت هرگونه اختلال در خرید یا بروز مشکل می توانید با کانال های ارتباطی مندرج درسایت و بخش ارتباط با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کاربران باید دقت کافی را داشته باشند هنگام پر کردن فرم سفارش محصول اطلاعات شخصی و اطلاعات محصول را کامل و صحیح وارد کنند.در صورتی که اطلاعات کامل نباشد یا نادرست وارد کرده باشند محصول ارسالی قابل تحویل نخواهد بود. با اینکه در نهایت کارشناسان ما تمام مراحل سفارش را با شما بررسی خواهند کرد اما کاربر موظف است که تمام اطلاعات محصول را با دقت وارد کند .

ارسال محصول

هنگام ارسال محصول فقط به شخصی که سفارش را ثبت کرده است تحویل داده می شود در غیر اینصورت از قبل باید اعلام کنند که چه کسی تحویل می گیرد و محصول مورد نظر را با کارت شناسایی از ما دریافت خواهند کرد.

سوال خود را بپرسین
بستن
مقایسه